ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΦΜΕΑ

Καταγραφή αναγκών των ΦμεΑ, των διδασκόντων/ουσών τους και υποστήριξή τους

Υποβολή Εντύπων
Στο πλαίσιο του έργου «Η πρόσβαση των φοιτητών με ειδικές ανάγκες στο φυσικό και μαθησιακό περιβάλλον του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας» γίνεται μία συστηματική προσπάθεια καταγραφής των αναγκών των φοιτητών με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες και/ή αναπηρία (ΦμεΑ) και των διδασκόντων/ουσών τους του ΠΘ. Επίσης, προβλέπεται η υποστήριξη των ΦμεΑ από τους/τις συμφοιτητές/τριες τους που θα λειτουργήσουν ως βοηθοί. Παρακαλούνται οι ΦμεΑ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, οι συμφοιτητές/τριες τους-βοηθοί και οι διδάσκοντες/ουσες με ΦμεΑ να συμπληρώσουν και να υποβάλουν ηλεκτρονικά τα σχετικά έντυπα. Για οποιαδήποτε βοήθεια στη συμπλήρωση του εντύπου ή επιπλέον πληροφορία για το πρόγραμμα, μπορείτε να ενημερωθείτε μέσω της ιστοσελίδας ή να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής διεύθυνσης  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ή μέσω των ατομικών στοιχείων των αρμοδίων (βλ. Επικοινωνία).

Βρίσκεστε: Αρχική Σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΦΜΕΑ