Αρμόδια μέλη ΔΕΠ- Συνδετικοί Κρίκοι

Τμήμα Ιστορίας Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας

Γιακουμάκη Βασιλική

Επ. Καθηγήτρια

Πολιτισμού και Δημιουργικών Μέσων και Βιομηχανιών (Βόλος)

*

Γλωσσικών και Διαπολιτισμικών Σπουδών (Βόλος)

*

Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος)

Παπαδημητρίου Μαρία

Καθηγήτρια

Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών (Βόλος)

Κατσαρδή Βασιλική

Επ. Καθηγήτρια

Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών (Βόλος)

Σαχαρίδης Γεώργιος

Επ. Καθηγητής

Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης (Βόλος)

Κουσιδώνης Χρήστος

Αν. Καθηγητής

Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Βόλος)

Δασκαλοπούλου Ασπασία

Επ. Καθηγήτρια

Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)

Νάνος Γεώργιος

Καθηγητής

Γεωπονίας Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος (Βόλος)

Ματσιώρη Στεριανή

Αν. Καθηγήτρια

Γεωπονίας - Αγροτεχνολογίας (Λάρισα) (5 έτη)

*

Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής (Λάρισα) (5 έτη)

*

Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Καρδίτσα) (5 έτη)

Ιατρικής (Λάρισα)

Σγάντζος Μάρκος

Αν. Καθηγητής

Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας (Λάρισα)

Κοντού Μαρία

Νοσηλευτικής (Λάρισα)

*

Δημόσιας και Ενιαίας Υγείας (Καρδίτσα)

Οικονόμου Αθηνά

Φυσικοθεραπείας (Λαμία)

Δημητριάδης Ζαχαρίας

Κτηνιατρικής (Καρδίτσα)

Βαλαση Ειρήνη

Συστημάτων Ενέργειας (Λάρισα)

Περιβάλλοντος (Λάρισα)

Ψηφιακών Συστημάτων (Λάρισα)

*

Δασολογίας, Επιστημών Ξύλου και Σχεδιασμού (Καρδίτσα) 5 έτη)

Ματσιώρη Στεριανή

Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)

Μπέλλου Βικτώρια

Αν. Καθηγήτρια

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)

Διοίκησης Επιχειρήσεων (Λάρισα)

*

Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Τρίκαλα)

Κοκαρίδας Δημήτριος

Επ. Καθηγητής

Διαιτολογίας και Διατροφολογίας (Τρίκαλα)

Φατούρος Ιωάννης

Καθηγητής

Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική (Λαμία)

Αδαμ Μαρία

Αν. Καθηγήτρια

Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Λαμία)

Σταμούλης Γεώργιος

Φυσικής (Λαμία)

Μαθηματικών (Λαμία)

*

*Σημείωση: Αναμένουμε τη συνεδρίαση των Γ.Σ. των Τμημάτων για τον ορισμό Συνδετικών Κρίκων

Βρίσκεστε: Αρχική Σελίδα Οργάνωση Συνδετικοί Κρίκοι- Αρμόδια μέλη ΔΕΠ