Ενημερωση για Εξεταστικη

Ενημερωση για Εξεταστικη

Παρακαλούνται οι φοιτητές που είστε εγγεγραμμένοι στην ΠΡΟΣΒΑΣΗ να ενημερώσετε τις γραμματείες μέσα στην πρώτη εβδομάδα μετά τις γιορτές για τα μαθήματα στα οποία επιθυμείτε να εξεταστείτε με διαφορετικό τρόπο από τον τρόπο εξέτασης των υπόλοιπων φοιτητών (π.χ. προφορικές ή γραπτές εξετάσεις). Θα ζητήσετε από τις γραμματείς να επικοινωνήσουν με τους διδάσκοντες ώστε να οριστεί η μέρα, ο τόπος (γραφείο) και η ακριβής ώρα εξέτασης και στη συνέχεια να σας ενημερώσουν προσωπικά τηλεφωνικά ή με μαιλ (όχι στον πίνακα ανακοινώσεων).

Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ θα στείλει στις γραμματείες τα ονόματα σας, τη λίστα των μαθημάτων και τον τρόπο εξέτασης εφόσον μας ενημερώσετε μέχρι το τέλος του έτους ποια μαθήματα έχετε επιλέξει και από ποια τμήματα ΑΛΛΑ εσείς έχετε την ευθύνη να επικοινωνήσετε με τις γραμματείες

Βρίσκεστε: Αρχική Σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Ενημερωση για Εξεταστικη