Είσαι φοιτητής ή φοιτήτρια του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας;
Θες να υποστηρίξεις συμφοιτητές και συμφοιτήτριες σου με αναπηρία;
Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ διοργανώνει διαδικτυακή ενημερωτική συνάντηση για το εθελοντικό πρόγραμμα της την Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 14:00 καθώς και την Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 14:00.
Σε περιμένουμε με χαρά!
Για να δηλώσεις συμμετοχή, ακολούθησε το σύνδεσμο: https://forms.office.com/r/Xv9cU66Vcv
*Για να συνδεθείς χρησιμοποίησε το πανεπιστημιακό σου email

Έναρξη λεκτικής περιγραφής εικόνας.
Στην εικόνα φαίνεται τοπ λογότυπο της ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ και το ακόλουθο κείμενο. Είσαι φοιτήτρια ή φοιτητής στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας; Θες να υποστηρίξεις την ισότιμη συμμετοχή των φοιτητών και φοιτητριών με αναπηρίες στις σπουδές τους και να γίνεις μέλος της εθελοντικής ομάδας της ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ; Διαδικτυακή εκδήλωση ενημέρωσης ΠΡΟΒΑΣΗ: Εθελοντικό πρόγραμμα. Πέμπτη 6 και Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2022 ώρα 14:00. Για να δηλώσεις συμμετοχή ακολούθησε το σύνδεσμο.